Projeler

VARMI

VARMI
VARMI
VARMI
VARMI
VARMI
VARMI
VARMI
VARMI
VARMI
VARMI
VARMI
VARMI

261.791 TL fonlandı

Hedef 3.000.000 TL

Toplam Yatırımcı: 49
Verilecek Pay: %6.74
Nitelikli Yatırımcı: 10
Nitelikli Yatırım Oranı: %66.03
Fonlamanın Bitmesine
40 gün, 21 saat, 53 dakika kaldı.
%8.7
Değerli Yatırımcımız
Yatırım turumuzun başlama tarihi olan 13 Kasım 2023 Pazartesi günü saat 10:00 itibari ile 14 gün içerisinde EFT veya Kredi Kartı ile yapılan yatırımlarda yatırımcılara %20 fazladan pay verilecektir.

Proje Hakkında

Kısa sürede çok bilinen küresel marka olma hedefi olan yeni nesil komşuluk ve mahalle anlayışı yaratan VARMI ile küçük büyük demeden her türlü hizmeti size en yakından hızla bulmanızı mümkün kılıyoruz. Öyle ki akşam yemeğinizi komşudan alabilir, köpeğinizi en yakın hayvan severe bırakabilir, çamaşırlarınızı sabah işe giderken komşuya bırakıp akşam yıkanmış, ütülenmiş olarak teslim alabilir, pansuman, enjeksiyon için en yakın sağlık çalışanından destek bulabilir, küçük tadilatlar için komşu desteği alabilir ya da uzman bir ustayı bulabilirsiniz. Pazar alışverişinden- fal baktırmaya, ev taşımadan, yol yardımına daha bir çok hizmeti en yakından bulmanızı mümkün kılan bir hizmet arama motorudur.

Proje Amaç, Kapsam ve Konusu

Farklı platformlarda usta bulabiliyoruz, nakliyeci bulabiliyoruz, özel ders için öğretmen bulabiliyoruz v.s Kısacası küçük esnaf kategorisine giren hizmetleri bulabiliyoruz. Lakin bu platformların işleyiş yapısı nedeniyle sadece küçük esnaflar bu platformlarda bulunabilmektedir. Çünkü her işe talip olmak için ayrı ayrı platforma ücret yatırılması gerekmektedir. Hizmet verenler için işin can sıkıcı kısmı ise işe talip olmak için sisteme para ödeyip işi alamayabiliyorlar. Çünkü 5-10 kişi talip oluyorsa sadece 1 kişi işi alabilir ya da kimse almaz. Ama herkesin parası sistemde kalıyor. Bu sebepten küçük anlık işler için yardımlaşılabilen bir platform eksikliği mevcuttur. Ama VARMI’da, verdiğiniz hizmet için bir kez ödeme yapılarak ilan oluşturulur ve hizmet verenin mesafesi, profilinin kalitesi, memnuniyet puanı ve cevap verme gibi kriterler ile bir sıralamayla kullanıcı karşına çıkarlar ve hizmet arayanlardan doğrudan mesaj alırlar. Bu sayede VARMI; Komşudan yemek almayı, Arabayı park edildiği yerde temizletmeyi, Köpeği komşuya emanet etmeyi, Getir-götür işi için komşunun otomobilinden faydalanmayı, Büyük ustalık işinin yanında, duvara basitçe bir çivi çakmak için yetenekli komşudan destek almayı, Yolda kalındığında ihtiyaca göre yakıt getirmeyi ya da çekici çağırmayı, Elini kestiğinde hemen en yakın hemşireden destek almayı Gibi daha birçok hizmeti alıp vermeyi mümkün kılıyor. VARMI böylece kendine kendine yetebilen bir toplum ekosisteminin ilk adımını hizmet alış-verişi ile gerçekleştiriyor. Bu vizyon ile gelecekte, aynı  işleyiş kurgusuna uygun olarak, ETKİNLİK bulmak, KONAKLAMA yeri bulmak, güzergâhta ARAÇ PAYLAŞIMI yapmak da mümkün olacak.   Biz bir şirinler kasabası yaratıyoruz, herkesin becerileri ile birbirine yardım ederken kazanmasını sağlıyoruz.   Yapısının verdiği avantaj olarak da tüm dünyada, reklam vermeye bağlı olarak, kullanımı uygundur.  

Faaliyet Konusu ve İş Modeli

Is modeli: Dijital Pazar Yeri : - VARMI platformuna hizmet verenler üyelik ücreti ödeyerek kayit yapar. Hizmet arayan kullanicilar telefon numarasi dogrulamasi giris yapar ve kullanici adi belirleyerek hizmet verenlere mesaj atabilir olurlar. Bir hizmet alis verisi oldugunda ödeme sistem üzerinden yapilir ve VARMI bu bedel üzerinde %10 komisyon keser. - Hizmet verenler, mesajlara hizli dönüs yaparak, kaliteli is yaparak müsteriden olumlu yorum ve yüksek puan alarak ve ödemeyi sistemden alarak daha fazla müsteri sahibi olabilirler. Ayrica ÖNE ÇIKARMA özelligi ile belli saatlerde profillerini de öne çikarabilirler. Faaliyet alani: Online üyelik satisi ve iletisim aracisi.