Hizmetlerimiz

Platformumuz, ekosistemde yer alan girişimlerin sağlıklı bir büyüme yakalaması için finansal kaynaklara ulaşmasını kolaylaştırmak bir dizi yenilikçi katma değerli servis tasarlamıştır.

Hizmetlerimiz
T.C Başbakanlık Sermaye Piyasası Kurulu
Borsa İstanbul
Takas İstanbul
Merkezi Kayıt İstanbul
turkiye.gov.tr

Alanında uzman ekibimizle sizlere en iyi
hizmeti
vermeye çalışıyoruz.

Start up Agency
StartUp Agency

Startup Agency, girişimlerin pazarlama, tasarım, finans, muhasebe, insan kaynakları fonksiyonlarında yaşadığı çeşitli problemlerin giderilmesi ve bu konularda gelişim alanlarının belirlenmesi konusunda ihtiyaç duyacağı çözümlerin, Basefunder tarafından önceki çalışmalarının etkinliği test edilmiş ve Basefunder tarafından onaylanmış iş ortaklarımız tarafından sağlanması hizmetimizdir.

StartUp Hızlandırma
StartUp Hızlandırma

BF Connector kapsamında satış hacmi geliştirme , organizasyon ve IK yapısında gelişme sağlamak isteyen girişimle detaylı ve konu odaklı bir çalışma yapılmaktadır. Girişimle yapılan bu işbirliği ile girişime öngörülebilir bir satış planı geliştirilmesi, bir veya birkaç satış yada iş ortaklığı görüşmesi ayarlanması, girişimin organizasyon yapısı, görev tanımları , yetenek ihtiyacının çıkarılması ve bunların etkin hale getirilmesi ve çalışma sonunda tüm bu hizmetlerin raporlanması hizmeti verilmektedir.

Yıllık Denetim
Yıllık Denetim

Başarılı kitle fonlama sonrası, yapılması zorunlu olan toplanan fonların ilan edilen amacına uygun olarak kullanılması denetimi konusunda çalıştığımız bağımsız denetleme kuruluşları ile ilgili denetim raporunun hazırlanması ve sunulması hizmetidir.

Paya Dayalı Kitle Fonlama
PAYA DAYALI KİTLE FONLAMA

Çok sayıda kişinin pay karşılığında bir girişime ortak olmak adına kendi belirleyeceği miktarlarla girişimi fonlamasıdır. Paya dayalı kitle fonlama, Sermaye Piyasaları Kurulu (SPK) tarafından yetki (lisans) verilen kitle fonlama platformları aracılığıyla yapılır.

Borca Dayalı Kitle Fonlama
BORÇLANMAYA DAYALI KİTLE FONLAMA

Çok sayıda kişinin borçlanma aracı karşılığında kendi belirleyeceği miktarlarla girişimi fonlamasıdır. Borçlanmaya dayalı kitle fonlama, Sermaye Piyasaları Kurulu (SPK) tarafından yetki (lisans) verilen kitle fonlama platformları aracılığıyla yapılır.

Paya Dayalı Kitle Fonlama
HİSSE LİSTELEME

Paya dayalı kitle fonlama yolu ile elde edilen hisselerin el değiştirebilmesi amacıyla listelenerek, hisse sahibi satıcı ve alıcılarının iletişim kurmasını sağlayan yöntemdir.