Projeler

kampüsfon

kampüsfon

62.870 TL fonlandı

Hedef 840.000 TL

Toplam Yatırımcı: 59
Verilecek Pay: %7
Nitelikli Yatırımcı: 9
Nitelikli Yatırım Oranı: %11.21
Başlangıç Tarihi : 22 Mayıs 2023 10:00
Bitiş Tarihi : 21 Temmuz 2023 10:00
Fonlama Başarısız
%7.5

Proje Hakkında

Türkiye'deki ilkokuldan üniversiteye kadar tüm resmi ve özel eğitim kurumları ve bunlara ait dernekler, vakıflar, sivil toplum kuruluşlarının kullanabileceği internet üzerinden kullanılabilen dijital tahsilat ve bağış toplama platformudur.

Proje Amaç, Kapsam ve Konusu

KampüsFon nedir? Kimler kullanır?

KampüsFon okullar için kaynak yaratma teknolojisine odaklanmıştır.

Sonuçları iyileştirmek için modern teknoloji ve verileri, davranış bilimini ve bağış toplama uzmanlığını kullanarak kâr amacı gütmeyen eğitim kurumlarına bağışta bulunma hedefi ile projelendirilmiştir.

 

KampüsFon, özel ya da tüzel tüm ilkokul, ortaokul, lise ve üniversiteler ile bunlara ait dernek ya da vakıfların hemen üye olup kullanabilecekleri, internet tabanlı bir online tahsilat, düzenli bağış ve üyelik yönetim platformudur.

 

Platformun üyeleri, oluşturacakları kampanya ya da etkinlik için kredi/banka kartlarıyla aidat ve bağış toplayabilir, etkinlik bileti ve sertifika satabilir.

 

Bağış toplama teknolojimiz, bir bağışçı hediye vermeden önce ve sonra okulların yaptığı kritik işi kolaylaştırır, böylece bu destekçileri daha iyi tanımlayabilir, onlarla etkileşim kurabilir, istekte bulunabilir ve yönetebilirsiniz.

 

KampüsFon’un Farklı Kılan Nedir?

Biz, KampüsFon olarak okulların çevrimiçi bağış toplamasına yardımcı olan ürünler geliştiriyoruz ve bu çalışmanın kritik bir bileşeni de okulların bağışçılarla güçlü ilişkiler kurmasına yardımcı olmaktır. Dijital bir bağış toplama kampanyası, hediyelerin toplandığı bir yerden daha fazlasıdır; bir topluluk oluşturmak ve bağışçıların hediyelerinin etkisini hissetmelerine yardımcı olmak için bir yerdir.

 

Sosyal Bağış Toplama Platformumuz, bir toplayıcı kullanarak canlı bir sosyal medya akışı eklemek için alan da dahil olmak üzere, okulunuz için bir bağış toplama kampanyası başlatmayı, yürütmeyi ve izlemeyi kolaylaştırır. Genel olarak, sosyal medya yayınlarını kampanyanıza dahil etmek, bağış deneyimini kitleniz için daha ödüllendirici hale getirebilir.

 

1. Yeni fikirleri yükseltin

Sosyal Kaynak Geliştirme Platformu, topluluğunuzun çeşitliliğini göstermek için birden fazla yer oluşturur; savunuculuğa odaklanmamız, bağışçılarınızın eşleşmeler ve meydan okumalar ayarlayabileceği, kişisel savunma videoları oluşturabileceği ve çabalarıyla kaç tıklama, hediye ve tutar ürettiklerini izleyebileceği anlamına gelir.

 

Bunun da ötesinde, bir sosyal akış yalnızca savunucularınızın paylaştığı sosyal medya gönderilerini sergilemekle kalmaz, aynı zamanda topluluğunuzdaki diğer paydaşların seslerini de dahil edebilir. Sosyal medya akışlarında veli katılımının, personel seslerinin ve öğretmen katılımının harika örneklerini gördük, bunların hepsi bir okulu hayata geçirmeye yardımcı oluyor.

 

2. Kampanyanıza anındalık katın

Sosyal Kaynak Geliştirme Platformu'nu tasarlarken kullandığımız ilkelerden biri, son teslim tarihi olan sınırlı süreli kampanyaların eğitim topluluklarını daha etkili bir şekilde harekete geçirebileceğiydi. Sosyal medya platformunuzdan gerçek zamanlı içerik sergilemek, o saat, gün veya hafta kaç topluluk üyesinin katılım gösterdiğini vurgulayarak ek aciliyet sağlar.

 

3. Sosyal medya takipçilerinizi artırın

Bir Bağış Günü veya genişletilmiş bir kampanya sırasında, bir sosyal akış, sosyal kanallarınızın var olduğunu ve takip edilmeye değer olduğunu hatırlatabilir! Özellikle K-12 okulları ve daha küçük kurumlar için daha fazla takipçi, mezunlarınızın, velilerinizin ve okulun diğer dostlarının okulun misyonunu nasıl gerçekleştirdiği konusunda yıl boyunca daha iyi bilgilendirilmesine yardımcı olabilir. Bağışçılarınız ne kadar işin içinde olursa, verdikleri hediyenin okulunuzun etkisini nasıl desteklediğini anlamaları da o kadar kolay olacaktır.

 

 

Ticarileşme Planı ve İş Modeli

Projemiz için hali hazırda Altis Teknoloji firması üzerinden başvuru yapmaktayız. Ancak daha sonra proje için girişim şirketi kurulacaktır.